SExta B forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SExta B forum


 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Zahrajme si hru Uhadni film..

Goto down 
+3
erisipela
hofino
Smudlo
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeUt júl 07, 2009 11:14 pm

ee
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeUt júl 07, 2009 11:59 pm

no...skusim ze Pulp Fiction...ten prvy...ten druhy uz iba tipnem ze Kill Bill 1,2
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeSt júl 08, 2009 9:17 pm

j , je to ono ... druhe bol kill bill ale ten je nepodstatny , to bol len hint na rezisera Smile
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt júl 09, 2009 9:32 pm

takze idem znovu ja....napovedu dam najprv nenapadnu a blbo vygooglitelnu, a ak sa nikto nebude chytat tak pridam...: WILSON
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePi júl 10, 2009 11:45 am

stroskotanec.. easy Very Happy
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePi júl 10, 2009 12:11 pm

a kedze som si isty ze to mam spravne...

tvarme sa ze je to utrzok z recenzie:
.. vo filme sa tiez niekolko krat stretnete s triom "Obchodnikov so smrtou", ktore tvoria: obchodny zastupca spolocnosti pre podporu strelnych zbrani, zastupkina "Rady regulacie pitia alkoholu" a zastupca zdruzenia tabakovych vyrobcov (ktory je tiez hlavnou postavou filmu). Pracou kazdeho z nich je propagovat svoj produkt a presviedcat verejnost o jeho neskodnosti ...

edit: Googlit mozte az ked na to do zajtra nikdo nepride Very Happy
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePi júl 10, 2009 8:31 pm

pinto zas nesklamal Very Happy zastupkyna je s tvrdym y Razz
ale inak ten film netusim..
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePi júl 10, 2009 10:16 pm

..a vies ze som sa nad tym aj pozastavil Very Happy

googlit sa to da ale pockaj ci to este niekdo (z tych mnohych co sem chodia) nebude nahodou vediet
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePo júl 20, 2009 1:29 am

z tych mnohych? ved hofi nie je schizofrenik Very Happy


EDIT: aspon myslim...
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeSt júl 22, 2009 12:20 am

obidvaja sme sa zhodli na tom, ze si myslis spravne Very Happy ...
a pinto uz to bud povedz alebo daj nejaku krajsiu indiciu(napr. nazov filmu po anglicky Razz )
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt júl 30, 2009 7:36 pm

sry , ignorantsky som odisiel na dovolenku a teraz som uz ani nevedel aky film som daval Very Happy

a lamy ste , keby ste googlili cokolvek z toho co som napisal o hlavnej postave tak odpoved je na prvej strane vysledkov googlu

nazov zacina na: Dakujeme, ze .. , uz vam staci doplnit len jedno slovo namiesto ..

edit: jak citam tu povodnu indiciu , tak "cokolvek o hlavnej postave" je iba jej zamestnanie ... nevadi, aj to vam malo stacit Very Happy
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt august 06, 2009 4:21 pm

Ďakujeme, že fajčíte....no pinto ja som tomu aj venoval zo dve minutky este ked si to prvy raz dal, no problem bol v tom ze "Obchodnik so smrtou" je dalsi film, ktory mi furt google vyhadzoval(a kt. nesedel s tvojim popisom)....tak som sa na to vykašlal Razz ....

....a novy film...

vo filme hra dolezitu ulohu pes, ktoreho nehodou rozpuci papierensky lis...

dalsie indicie ak nikto neuhadne a ak si spomeniem Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeNe august 09, 2009 10:17 pm

fuuuj to take filmy pozeras? bol to nejaky dokumentarny? xD
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePo august 10, 2009 12:21 am

dokumentarny... Very Happy Very Happy Very Happy !!!!...no jasne....
...
...takze dalsie indicie:
vystupovala tam zacinajuca rockova skupina, ktora si chcela zarobit na vkupnom od mafiana, ktoremu ukradli spominaneho psa...


vyrok z filmu: mrtvý čokl - dobrý čokl


Naposledy upravil hofino dňa Po august 10, 2009 1:03 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePo august 10, 2009 12:47 am

aha... no ja som ten film nevidel Very Happy toho vylisovaneho psa by som si urcite pamatal Shocked
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeNe august 16, 2009 9:42 pm

po mesiaci s5 ...

To s tym obchodnikom so smrtou bol zamer Very Happy

Iba strelim ... Good Dog, Dead Dog , rok vyrobi 2004 , preklad som nenasiel
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeUt august 25, 2009 12:50 am

to pintove to nie je tak davam dalsie napovedy:

ten film je cesky, a dvoch clenov spominanej kapely hraju mladi herci znami hlavne zo snowbordakov a raftakov
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt august 27, 2009 4:13 pm

jaaaj ... uz vim ktory film myslis, len si nespominam zaboha na nazov, iba ukazky som z neho videl Very Happy

.. po kratkej konzultacii s googlom - Ro(c)k podvraťáků
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. - Stránka 2 I_icon_minitimePi september 04, 2009 5:07 pm

jj...je to on...a ked si nevidel tak odporucam pozriet Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
 
Zahrajme si hru Uhadni film..
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SExta B forum :: Kultúra-
Prejdi na: