SExta B forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SExta B forum


 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Zahrajme si hru Uhadni film..

Goto down 
+3
erisipela
hofino
Smudlo
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Smudlo
Admin
Smudlo


Počet príspevkov : 27
Age : 31
Registration date : 26.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePi február 27, 2009 11:31 pm

Tak kedze som taky super tak zacnem...
o aky film ide??
Zahrajme si hru Uhadni film.. Loveactually10
dalsie pomocky budem priebezne pridavat, ak nezabudnem
Napoveda: Rowan Atkinson hral vo filme postavu Rufusa, predajcu sperkov, velmi vynimocnu
c.2 google


Naposledy upravil Smudlo-Admin dňa Ne marec 01, 2009 12:03 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/~07kutaj and www.gjh.sk/sextab
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo február 28, 2009 6:21 pm

Johnny English...nieco tazsie skus dat - toto bola hracka Basketball
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Smudlo
Admin
Smudlo


Počet príspevkov : 27
Age : 31
Registration date : 26.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo február 28, 2009 6:30 pm

nie nieje to johny english Smile
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/~07kutaj and www.gjh.sk/sextab
erisipela

erisipela


Počet príspevkov : 25
Age : 30
Registration date : 28.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo február 28, 2009 9:39 pm

tak toto bol odfajc Very Happy:D Mr. Bean? Razz
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo február 28, 2009 10:32 pm

jaj...tu napovedu pod tym som si nevsimol...Love Actually?
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Smudlo
Admin
Smudlo


Počet príspevkov : 27
Age : 31
Registration date : 26.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo február 28, 2009 11:38 pm

ee
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/~07kutaj and www.gjh.sk/sextab
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo február 28, 2009 11:56 pm

tak nwm...daj dalsiu napovedu
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Smudlo
Admin
Smudlo


Počet príspevkov : 27
Age : 31
Registration date : 26.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeNe marec 01, 2009 11:31 am

Oh sorry to ee bolo na mr. bean a ano je to love actualy Smile
Tak ides teraz davas ty
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/~07kutaj and www.gjh.sk/sextab
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo marec 02, 2009 7:39 pm

Mozno to bude trochu tazsie , ale dalo mi zabrat uploadnut to video tak chcem aby ste sa s tym trochu potrapili (ked vam to nepojde , trosku vam pomozem Smile ).

Film je z roku 2006 z holywoodskej produkcie, je vsak remakeom hong-kongskeho filmu z roku 2002 (z ktoreho si berie najme hlavnu myslienku). Viac vam nepoviem aby ste to hned nevygooglili Very Happy .

A teraz hlavny hint : tato pesnicka pocas filmu odznela niekolko krat, teda kdo ho videl si nanho pri melodii hned spomenie. A keby to nestacilo, tak tam mate aj obrazok dvoch z hlavnych postav, ktorym sa pri nej mozete kochat (je to scena priamo z filmu)
http://www.ceknito.sk/video/310422

Ak pridete na original, nazov pesnicky alebo aspon hercov, mali by ste mat vyhrane.
Je to moj oblubeny film tak som zvedavy kolko ludi ho pozna Very Happy .

...teraz ked na to pozeram , vobec to nieje zas take tazke Very Happy
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo marec 02, 2009 11:13 pm

to sem este nikdo nezabludil alebo iba netusite ? Smile
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: no   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo marec 02, 2009 11:18 pm

ta hudba je mi povedoma ale to bude asi preto, ze ju hrali vo viacerych filmoch Very Happy
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo marec 02, 2009 11:19 pm

ne-e , iba v jednom bola pouzita , necham to este do zajtra , ked sa nikdo nebude chytat dam hint..
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 4:43 pm

Na druhej strane....no ale aby sa nezdalo ze som taky obrovsky cumil tak sa priznam ze som si aj toto aj to Loce Actually iba nasiel podla napovedy(google,wikipwdia) Very Happy ...

teraz je asi rad na mne...takze http://www.gjh.sk/~07holas/Music/Bittersweet%20Symphony.mp3
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 4:51 pm

Dobryyyy ... som necakal tak rychlo Smile ... jak si na to prisiel ?
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 4:59 pm

nevedel som presne mena tych hercov, no viem ze ten mlady hral v oceans 11,12,13...tak som si to dal do wiki, nasiel hercov, zistil jeho meno, a pozrel filmy ktore natocil v 2006...su dva tak som si dal to dal do youtube-u a tam spoznal tu pesnicku...chvilka Basketball
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 5:45 pm

Inac ten film je Cruel Intentions ... druhy odkaz na googli , davaj tazsie afro
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: hm   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 5:49 pm

fakt? neni to nahodou len naov albumu? Very Happy lebo ten sa vola rovnako, ci je to len nahoda?
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 5:51 pm

j no , hofi dal tu pesnicku asi zo soundtrackoveho albumu, cize ak si to pustis cez winamp tak sa ti to hned vypise lol! , ale ja som to poctivo googlil Cool
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 6:01 pm

teraz ty pinto...vzdy dava ten kto uhadol...tak ides
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 03, 2009 6:05 pm

teraz zrovna sa mi s tym nechce tolko piplat , takze jedina indicia : RESPEPTA Very Happy
kdo videl , pozna Wink
Návrat hore Goto down
Madam




Počet príspevkov : 2
Registration date : 03.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSt marec 04, 2009 6:56 pm

Viem ale nepoviem ale myslim ze to ma byt RESTECPA Smile
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSt marec 04, 2009 7:57 pm

je to mozne , ja som to videl v slovencine ale v originali sa mi to pacilo viac Very Happy .. tak sa riadte adamovym ... ved keby ste to vedeli tak rozoznate aj moje..

aj ked , potom to uz asi nedate ... adam , uhadni a daj nove Very Happy
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeNe marec 08, 2009 10:53 pm

pardon, trochu som an tento topic zabudol Very Happy ... fajn , nova napoveda (tentokrat vam dam celu scenku , ale radsej zo slovenskeho prekladu)
"Viete vy vobec co znamena slovo R. E. S. .... P. .. E. .. P.. T??" "Hmmm... respept?" "Ehmm...Ano! Musime sa vzajomne respeptovat!"

+ asi najvyraznejsia pesnicka zo soundtracku ... neviem ci je to aj oficialny nazov ale najvyraznejsiou castou je: BUJAKA-BUJAKA! Very Happy ... a nevravte mi ze to tu nikdo nevidel
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeNe marec 08, 2009 11:24 pm

tak ked ti to teda nemame hovorit Smile Razz
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt marec 17, 2009 12:24 pm

no Adam uhadni to uz a daj nieco nove...lebo uz tu tento topic zapada prachom...
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo jún 01, 2009 11:59 pm

fuuuuu .... treba trochu odfuknut prach Smile
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo jún 08, 2009 8:12 pm

to je fakt...trochu to tu zaspalo Sleep a treba to trochu rozhybat bounce ...a nakolko ten Pintov film sa nejak nema na uhadnutie tak dam novy...hmmm...ale aky? scratch ...jasne...napoveda je: ELEANOR
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt jún 16, 2009 12:13 am

60 sekund ! Very Happy jeden z mojich naj Smile
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt jún 16, 2009 10:30 pm

aj z mojich!!!...preto som to dal
tak daj nejaky dalsi nech mam co hadat
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt jún 16, 2009 11:49 pm

hmm, co ja viem... tak napriklad v jednom filme bezala aj na zaciatku aj na konci skladba Act a fool, hej moze sa ti to zdat ako naprd indicia Razz ale ked si ten film videl, takmer urcite si to pamatas... Wink o 2 dni pridam dalsiu
Návrat hore Goto down
hofino




Počet príspevkov : 122
Age : 31
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSt jún 17, 2009 4:30 pm

rychlo&zbesilo 2...tiez dobry Very Happy ...
hmmm...nwm co dat scratch ...FLŰGGÅЭNK∂€ČHIŒßØLSEN Very Happy Very Happy Very Happy ...prdpokladam ze to rychlo uhadnes Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.gjh.sk/07holas
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSt jún 17, 2009 11:17 pm

nie som si uplne isty ale prve 4 pismena mi daco napovedali do eurotripu Very Happy
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSt jún 17, 2009 11:30 pm

kedze predpokladam ze som to uhadol, lebo mi autor stihol odpovedat len na icq... tak davam dalsi film ... hmm ... "volam sa Tong, James Tong" ok to vam asi este nic nehovori Very Happy tak hm... ten film bol pomenovany podla jedneho luxusneho oblecenia Wink
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePi jún 19, 2009 11:39 pm

Tak ked uz si ma prinutil sa lognut tak symbolicky jeden post

Tuxedo.

Ani som to negooglil, na to uz nemam sil Very Happy , ale kedze je to jediny film na co by sedelo to oblecenie ktory poznam a kedze to slo pred tyzdnom v telke...

Co sadalsieho filmu tyka .. tak toto je podla mna kraaasna indicia : Rovnovaha

...
...
...

Furt nic ? Ok , este jeden riadok z filmu , ale urcite ste to videli (obaja Very Happy ) tak negooglite : True source of man's inhumanity to man is his ability to feel.
Návrat hore Goto down
Sashenka




Počet príspevkov : 6
Registration date : 20.06.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo jún 20, 2009 12:38 am

Equilibrium Smile

nemam tusenia aky mam dat novy film, tak dam 1 uplne lahky Wink
napoveda:reziroval ho Shawn Levy a pred nejakym rokom bol velkym hitom v slovenskych kinach.
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo jún 20, 2009 1:01 am

Noc v muzeu? Smile
Návrat hore Goto down
Sashenka




Počet príspevkov : 6
Registration date : 20.06.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt jún 23, 2009 2:04 pm

ano Smile
davas novy film
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt jún 23, 2009 5:03 pm

hmm to som si teda dal Very Happy nic moc mi nenapada ale tak dobre... v tomto filme hral sucasny kalifornsky guverner (kto nevie nech googli Razz ) a hra tajneho agenta, co jeho manzelka ani nevie a zacne ho podvadzat a bla bla... najlepsia cast filmu je asi ked sa zdvihne s harrierom vedla budovy obsadenej teroristami Smile .. ak ste ten film videli, tieto "indicie" vam urcite povedali dost Very Happy ak nie, no.. bohuzial .. o par dni pridam dalsie Wink

EDIT : ok tak kedze sa nikto nechyta, tak ten californsky guverner je A.Schwarzeneger Very Happy a film reziroval James Cameron... podme toto uz musite dat Very Happy dalsi hint : v case ked bol natoceny, ste toho este moc nepovedali Wink
Návrat hore Goto down
Sashenka




Počet príspevkov : 6
Registration date : 20.06.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo jún 27, 2009 2:59 pm

mam otazku:je povolene googlit nazov filmu(je jedno ci toho co dal juro, ci hocijakeho ineho) alebo nie? (len aby som vedela Wink)
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo jún 27, 2009 9:53 pm

jasneeee ... odpoved by si zistila sama keby si si precitala par postov dozadu Razz
Návrat hore Goto down
Sashenka




Počet príspevkov : 6
Registration date : 20.06.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo jún 29, 2009 11:48 am

Vola sa ten film ze True Lies?
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt jún 30, 2009 10:11 pm

Jop, tak davaj dalsi Smile
Návrat hore Goto down
Sashenka




Počet príspevkov : 6
Registration date : 20.06.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeSo júl 04, 2009 1:33 pm

Faaajn, takze tento slovensko-cesky film reziroval Juraj Nvota a okrem inych si v nom zahral aj Julius Satinsky. A tento film ma v nazve podobny 'paradox' ako Jurov 'True Lies'.
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeNe júl 05, 2009 11:29 am

Krute radosti?
Návrat hore Goto down
Sashenka




Počet príspevkov : 6
Registration date : 20.06.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimePo júl 06, 2009 6:51 pm

ano Wink
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt júl 07, 2009 3:51 pm

no dobre takze... v tomto filme hra tato pekna herecka Smile (no aj ten vedla nej) Zahrajme si hru Uhadni film.. Actor

aj ked nehra vo vsetkych 3 castiach, staci povedat jednu z nich, teda zaklad nazvu Very Happy na zaciatku trilogie ide o vojnu medzi upirmi a vlkolakmi, neskor sa to zvrhne skor na internu vojnu upirov... hmm.. tak ked sa nechytite ani o 2 dni tak dam dalsi hint Very Happy
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt júl 07, 2009 9:31 pm

underworld
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt júl 07, 2009 9:34 pm

jop, tak davaj dalsi Razz
Návrat hore Goto down
Pinto

Pinto


Počet príspevkov : 75
Registration date : 01.03.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt júl 07, 2009 9:42 pm

taaakze ...

ide o kultovy film , takze by ste to mohli aj bez googlu skusit Smile

film sa sklada zo 4 kratsich "prihod" z prostredia podstvetia, kde ide o drogy, uplatkarstvo alebo vrazdu atd. Tie niesu niako usporiadane a suvis medzi nimi je odhaleny az na konci ... ty co videli sa uz chytaju Smile

jedna sa o pocin z minuleho tisicrocia ( Smile ), ktoreho reziser sa v poslednej dobre preslavil najma dvojdielnym pribehom blondiny na svojej ceste pomsty za vrahom snubenca

dva filmy v jednom Smile ale chcem ten prvy
Návrat hore Goto down
Juro

Juro


Počet príspevkov : 210
Age : 30
Registration date : 27.02.2009

Zahrajme si hru Uhadni film.. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zahrajme si hru Uhadni film..   Zahrajme si hru Uhadni film.. I_icon_minitimeUt júl 07, 2009 10:46 pm

ehm.. Smrtonosna zbran? Smile
Návrat hore Goto down
 
Zahrajme si hru Uhadni film..
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SExta B forum :: Kultúra-
Prejdi na: